Deneyimimize güvenmek, daima öğrenmek ve tüm müşterilerimize profesyonelce servis vermek en başta görevimizdir.

Mustafa Kemal KIRNAK

Kurucu ve Başkan

Yılların tecrübe ve birikimlerinden doğan müşteri güveni ve destekleri ile İstanbul / Kadıkoy merkezli olarak kurulan Atlas Uluslararası Nakliyat Proje Taşımacılığı Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti, deneyimi ile lojistik sektöründe ”Firmanızın Nakliyecisi” hassasiyetiyle hizmet vermeye devam etmektedir
Kuruluş amacı bakımından firmaların tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, zaman, maliyet ve hizmet kalitesini kendisine hedef alan Atlas Proje partner armatörleri ile birlikte gerek komple gemi çalışmalarında gerekse deniz-kara-hava-demir yolu standart ve standart dışı taşımalarda hizmet noktasında sınır tanımamaktadır. En küçük bir mikro çip taşımasından başlayarak istenildiği kadar yükleri en hızlı ve en uygun alternatif çözümleri ile kaliteli ama uygun maliyetlerde güvenle taşımaktadır.
Firmaların standart yüklemeleri ile birlikte standart dışı olan yüklemelerini de taşımayı hedef alan Atlas Proje tüm yüklemelerinizde kombine taşıma sistemleri ile profesyonelce, zamanında ve düşük maliyetlerle sorunsuz olarak taşınması için gerekli her şeyi yapar.
Lider olmanın tek şartının müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilmekte ve bu konuda sürekli gelişim kaydetmektedir. Gelişime her zaman açık olan Atlas Proje daima müşterilerimizin menfaati doğrultusunda kaliteli, hızlı ve düşük maliyet politikası ile çalışır.
Atlas Proje olarak daima en iyi en güvenli firmalarla çalışmak müşterilerimize karşı olan en büyük borcumuzdur, bu borç bizim Atlas Uluslararası Nakliyat Proje Taşımacılığı olmamızı sağlamıştır. Atlas Proje “müşterilerimizin güvenini kaybetmektense paramızı kaybederiz” gerçeğine her zaman sadık kalır.
Yapılacak Proje en ince detaylarına kadar hesaplanır ve sonrasında anlaşma yapılır. İstenmeyen elde olmayan olumsuz durumlarla karşılaşıldığında müşterilerimiz için daima başka bir alternatif düşünülerek en kısa zamanda diğer alternatif devreye girerek müşteri mağduriyeti firmamızca önlenir.